Ezt a telefonszámot 556 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Bejelentés nélküli munkát ajánl
Bemutatkozás nélkül szólt bele egy ellenszenves férfi, állítólag jelentkeztem hozzájuk home office / call centeres munkára. Hétvégi munkavégzés bejelentés nélkül, stb, több nem derült ki, mert ezen a ponton inkább letettem.
Homeoffice munkát ajánlott, állítólag jelentkeztem. Bejelentés nélküli munka! Na persze….. szerintem senki ne foglalkozzon vele!!!!!
Jelenleg munkát kínál persze csak digitális revoult stb digitális sz*rra de inkább lehúzás szagú a dolog mint valós.
másik oldalon is van erről megjegyzés, idemásolom: "Kártyadatokat akarnak megtudni olyan kamu sztorival, hogy épp most próbálták lehúzni a kártyáról a pénzt illetéktelenek. Éberség!
azt írta ki hogy valószínűleg spam, így hát hagytam elmúlni
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.